Producenci
Lenovo Legion 5 17ACH6H Ryzen 7 5800H 17.3" FHD IPS 300nits AG 144Hz 16GB DDR4 3200 SSD512 GeForce RTX 3060 6GB NoOS Phantom Blue/Shadow Black
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Taktowanie procesora | 3,2 GHz |
| Układ płyty głównej | AMD SoC |
| Typ procesora | AMD Ryzen™ 7 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,4 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Model procesora | 5800H |
| Maksymalna moc turbo | 130 W |
| Producent procesora | AMD |
| Typ pamięci procesora | L2 & L3 |
| Cache procesora | 16 MB |
| Grafika | |
| Model dedykowanej karty graficznej | NVIDIA GeForce RTX 3060 |
| Pamięć karty graficznej | 6 GB |
| Model wbudowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Producent dedykowanego układu GPU | NVIDIA |
| Dedykowana karta graficzna | Tak |
| Typ dedykowanej karty graficznej | GDDR6 |
| AMD FreeSync | Tak |
| Wbudowana karta graficzna | Nie |
| Pamięć | |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM |
| Maksymalna pojemność pamięci | 16 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 Mhz |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Gniazda pamięci | SO-DIMM x 2 |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rok wprowadzenia | 2021 |
| Typ produktu | Laptop |
| Materiał obudowy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS), Poliwęglan (PC) |
| Moc | |
| Moc adaptera AC | 230 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 2,98 kg |
| Szerokość produktu | 398,6 mm |
| Wysokość produktu | 26,2 mm |
| Głębokość produktu | 290 mm |
| Ochrona | |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Rozpoznawanie twarzy | Tak |
| Wersja TPM | 2.0 |
| Sieć | |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 Mbit/s 10 Mbit/s |
| Bluetooth | Tak |
| Typ anteny | 2x2 |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.1 |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Wyświetlacz | |
| Przekątna ekranu | 17,3" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Typ HD | Full HD |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Przestrzeń barw RGB | NTSC |
| Ekran matowy | Tak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Paleta barw | 72% |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Dolby Vision |
| Typ matrycy | IPS |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 144 Hz |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Audio | |
| Układ audio | Realtek ALC3306 |
| System dźwięku | Nahimic Audio |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Moc głośnika | 4 W |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Brak |
| Nośnik danych | |
| Napęd optyczny | Nie |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 512 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Nośniki | SSD |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| NVMe | Tak |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Interfejs pamięci SSD | NVMe, PCI Express |
| Porty i interfejsy | |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Funkcja USB Sleep-and-Charge | Tak |
| Gniazdo smartcard | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Porty USB Sleep-and-Charge | 1 |
| Zasilanie USB | Tak |
| Liczba portów USB PowerShare | 1 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 2 |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Bateria | |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 7,9 h |
| Pojemność baterii | 80 Wh |
| Kamera | |
| Przednia kamera | Tak |
| Typ przedniej kamery | HD |
| Klawiatura | |
| Pasek dotyku | Tak |
| Klawiatura z podświetleniem | Tak |
| Układ klawiatury | QWERTY |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Kolor podświetlenia klawiatury | Biały |
| Urządzenie wskazujące | Panel dotykowy |