Producenci
Lenovo Legion H600 Wireless Gaming
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Waga produktu | 320 g |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 35 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 8 - 90 °C |
| Wydajność | |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Odłączany przewód | Tak |
| Długość kabla | 1,2 m |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Kolor kabla | Czarny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zastosowanie | Gaming |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 195 mm |
| Szerokość opakowania | 200 mm |
| Wysokość opakowania | 103 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 660 g |
| Zawartość opakowania | |
| Interfejs odbiornika bezprzewodowego | USB |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 10 m |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Bateria | |
| Czas ładowania | 2,5 h |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Czas odtwarzania muzyki | 20 h |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85183000 |
| Mikrofon | |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Słuchawki | |
| Czułość słuchawek | 105 dB |
| Impedancja | 32 Ω |
| Budowa słuchawek | Okołouszna |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Średnica głośnika | 5 cm |
Gwarancja 24 miesiące