Producenci
Lenovo Legion T5 26IRX9 i7-13650HX 32GB DDR5 5600 SSD1TB GeForce RTX 4060 8GB Win11 Storm Grey (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Taktowanie procesora | 2,6 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 14 |
| Producent procesora | Intel |
| Liczba wątków | 20 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,9 GHz |
| Typ procesora | Intel® Core™ i7 |
| Model procesora | i7-13650HX |
| Grafika | |
| Producent wbudowanego procesora graficznego | Intel |
| Typ dedykowanej karty graficznej | GDDR6 |
| Producent dedykowanego układu GPU | NVIDIA |
| Model dedykowanej karty graficznej | NVIDIA GeForce RTX 4060 |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| Dedykowana karta graficzna | Tak |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Pamięć karty graficznej | 8 GB |
| Pamięć | |
| Układ pamięci | 2 x 16 GB |
| Gniazda pamięci | SO-DIMM x 2 |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR5-SDRAM |
| Maksymalna pojemność pamięci | 64 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 5600 MHz |
| Konstrukcja | |
| Nazwa koloru | Storm Grey |
| Objętość | 26 l |
| Obudowa | Tower |
| Kolor produktu | Szary |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe zasilacza | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa zasilania | 50/60 Hz |
| Zasilanie | 500 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 205 mm |
| Głębokość produktu | 396,9 mm |
| Waga produktu | 14 kg |
| Wysokość produktu | 425,9 mm |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | 0 - 12192 m |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 35 °C |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 3048 m |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Sieć | |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Bluetooth | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Typ anteny | 2x2 |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi | Tak |
| Wydajność | |
| System dźwięku | Dźwięk wysokiej jakości |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Typ produktu | PC |
| Układ audio | Realtek ALC897-Q |
| Zawartość opakowania | |
| Klawiatura w zestawie | Nie |
| Dołączona myszka | Nie |
| Dołączony wyświetlacz | Nie |
| Oprogramowanie | |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Home PL |
| Nośnik danych | |
| NVMe | Tak |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 1 TB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Pojemność pamięci SSD | 1 TB |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express 4.0 |
| Napęd optyczny | Nie |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Nośniki | SSD |
| Całkowita pojemność dysków | 1 TB |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 4 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy urządzenia bez odpowiednich narzędzi i wiedzy technicznej. Upewnij się, że urządzenie jest wyłączone i odłączone od źródła zasilania przed przystąpieniem do jakiejkolwiek konserwacji. Zużyte urządzenia elektroniczne należy oddać do specjalistycznych punktów utylizacji. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące