Producenci
Lenovo Lenovo Go ANC 4XD1C99222
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Waga produktu | 230 g |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Wydajność | |
| Nazwa koloru | Thunder Black |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zastosowanie | Biuro/centrum telefoniczne |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Odłączany przewód | Tak |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Rodzaj sterowania | Na nauszniku |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Regulacja głośności | Dotyk |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Długość kabla | 1,3 m |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 346 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,36 kg |
| Głębokość opakowania | 85,5 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Ilość | 1 |
| Podstawka do ładowania | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Złącze USB | USB Type-C |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Bluetooth | Tak |
| Połączenie USB | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 10 m |
| Bateria | |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Źródło ładowania | USB |
| Czas ładowania | 1,5 h |
| Prąd wejściowy (słuchawki) | 1 A |
| Napięcie wejściowe (słuchawki) | 5 V |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Pojemność baterii | 610 mAh |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85183000 |
| Mikrofon | |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 4 |
| Składany mikrofon | Tak |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Słuchawki | |
| Czułość słuchawek | 107 dB |
| Impedancja | 32 ? |
| Współczynnik zawartości harmonicznych | 3% |
| Średnica głośnika | 4 cm |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy