Producenci
Lenovo | Niezbędne | Preferowana klawiatura Pro II - litewska | Standardowy | Przewodowe | EN/LT | | litewski | Numerycznej
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Konstrukcja | |
| Podstawka na nadgarstek | Tak |
| Diody LED | Tak |
| Pełnowymiarowa klawiatura | Tak |
| Regulowana wysokość klawiatury | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Styl klawiatury | Prosty |
| Podświetlenie | Nie |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Moc | |
| Zużycie energii | 100 mA |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Waga i rozmiary | |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 168,8 x 453,3 x 34,16 mm |
| Waga klawiatury | 850 g |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 8 - 80% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 90% |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Zgodny z Mac | Tak |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 42 mm |
| Szerokość opakowania | 205 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,08 kg |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 485 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Myszka | |
| Dołączona myszka | Nie |
| Klawiatura | |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Klawisze Windows | Tak |
| Rozmiar klawiatury | Pełnowymiarowy (100%) |
| Język klawiatury | Litewski |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Hub USB | Nie |
| Żywotność klawiszy klawiatury | 10 milionów znaków |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84716060 |
Gwarancja 24 miesiące