Producenci
Lenovo | Podstawka pod laptopa 2 w 1 | 15 " | Czarny | 305 x 285 x 35 mm | 1 rok
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Ilość obsługiwanych urządzeń | 1 |
| Typ produktu | Podstawka na notebooka |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 522 g |
| Wysokość produktu | 15,1 mm |
| Szerokość produktu | 290,6 mm |
| Głębokość produktu | 265,6 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 95% |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 305 mm |
| Głębokość opakowania | 285 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 660 g |
| Wysokość opakowania | 35 mm |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
Gwarancja 24 miesiące