Producenci
Lenovo | Profesjonalna bezprzewodowa ładowalna klawiatura i mysz combo | Zestaw klawiatury i myszy | Bezprzewodowy | Mysz w zestawie | Język nordycki | Łączność Bluetooth | Szary
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Długość kabla | 1 m |
| Ilość obsługiwanych urządzeń | 3 |
| Odłączany przewód | Tak |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Szary |
| Podświetlenie | Nie |
| Moc | |
| Źródło ładowania | USB Type-C |
| Typ baterii klawiatury | Wbudowana bateria |
| Pojemność baterii | 420 mAh |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Czas ładowania | 2 h |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Waga i rozmiary | |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 437,4 x 128,8 x 14,8 mm |
| Waga klawiatury | 586 g |
| Waga myszy | 80 g |
| Wymiary myszy (SxGxW) | 111,29 x 62,23 x 36,06 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 95% |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Waga wraz z opakowaniem | 885 g |
| Szerokość opakowania | 538 mm |
| Wysokość opakowania | 42 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Interfejs odbiornika bezprzewodowego | USB Typu-A |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Myszka | |
| Technologia akumulatora myszy | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Dołączona myszka | Tak |
| Rozdzielczość ruchu | 4000 DPI |
| Pojemność baterii myszy | 380 mAh |
| Gumowe uchwyty | Tak |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Żywotność klawiszy myszy | 10 milionów znaków |
| Liczba przycisków | 8 |
| Programowalne przyciski myszy | Tak |
| Układ | Oburęczny |
| Typ baterii myszy | Wbudowana bateria |
| Rolka przewijająca | Tak |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Klawiatura | |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Interfejs urządzenia | RF Wireless + Bluetooth |
| Programowalne hotkeys | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 128-bit AES |
| Żywotność klawiszy klawiatury | 10 milionów znaków |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Klawisze Windows | Tak |
| Rozmiar klawiatury | Pełnowymiarowy (100%) |
| Typ klawiatury | Przełącznik nożycowy |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Tak |
| Język klawiatury | Skandynawia |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Chroń przed wilgocią. Nie demontuj urządzenia. Zużyte urządzenie należy oddać do specjalnego punktu zbiórki elektroodpadów. |
Gwarancja 24 miesiące