Producenci
Lenovo | Rekreacyjny ładowany od góry T210 | Pasuje do rozmiaru 15,6 " | Messenger - Teczka | Niebieski
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Maksymalna wielkość ekranu | 39,6 cm (15.6") |
| Główny kolor produktu | Niebieski |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporne |
| Materiały | Poliester |
| Odłączany pasek na ramię | Tak |
| Ilość | 1 |
| Zintegrowana komora (y) | Tak |
| Kompatybilność z marką | Dowolna marka |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Pasek na ramię | Tak |
| Typ zamknięcia | Zamek błyskawiczny |
| Typ obudowy | Torba ładowana od góry |
| Przednia kieszeń | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 275 mm |
| Wymiary komory na notebooka | 362 x 22 x 250 mm |
| Głębokość produktu | 55 mm |
| Waga produktu | 465 g |
| Szerokość produktu | 390 mm |
Gwarancja 24 miesiące