Producenci
Lenovo Stacja dokująca Powered USB-C Travel Hub (4X90S92381)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Napięcie operacyjne | 5 V |
| Prąd wyjściowy | 3 A |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Pobór mocy (max) | 13 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 112 g |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 95% |
| Sieć | |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s 100 Mbit/s 1000 Mbit/s |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wydajność | |
| Kolor produktu | Szary |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość analogowa | 1920 x 1080 px |
| Obsługa podłączania podczas pracy | Tak |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 2 |
| Maksymalna rodzielczość cyfrowa | 3840 x 2160 px |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 181,7 g |
| Ilość sztuk | 1 |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Mikrofon | Nie |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy