Producenci
Lexmark C540X75G pojemnik na toner 36000 stron(y)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Wydajność strony | 36000 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Purpurowy Żółty Czarny Cyjan |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Wydajność (w kolorze) | 18000 stron(y) |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 554 g |
| Głębokość opakowania | 192 mm |
| Szerokość opakowania | 465 mm |
| Wysokość opakowania | 140 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
Gwarancja 24 miesiące