Producenci
Listwa zasilająca Digitus DN-95426 8005272 z profilem aluminiowym, 12 gniazd, 2m, wtyczka ze stykiem ochronnym
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Długość kabla | 2 m |
| Typ przewodu | 1.5 mm² |
| Konstrukcja | |
| Typ montażu | Pozioma |
| Materiał obudowy | Aluminium, Plastik |
| Model | Jednofazowy |
| Pojemność stelaża | 1U |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Prąd wyjściowy bloku 1 | 10 A |
| Wartość nominalna napięcia wejściowego | 230 V |
| Ilość faz | 1 |
| Pojemność | 3600 VA |
| Napięcie operacyjne | 230 V |
| Maksymalne natężenie prądu | 16 A |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 482,6 mm |
| Szerokość produktu | 45 mm |
| Głębokość produktu | 45 mm |
| Rozmiar | 48,3 cm (19") |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 0 mm |
| Szerokość opakowania | 0 mm |
| Pojemność opakowania | 0 cm³ |
| Waga wraz z opakowaniem | 100 g |
| Zawartość opakowania | |
| Zestaw do montażu haków | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość gniazd AC master | 12 |
| Typy wyjść AC | C13 panel |
| Wtyczka | Typu F |
| Ilość gniazd sieciowych | 12 x gniazdo sieciowe |
| Dane logistyczne | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
Gwarancja 24 miesiące