Producenci
Listwa zasilająca Lanberg Rack PDU 19" 1U 10A 5x 230V Schuko 2M Czarna
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Długość kabla | 2 m |
| Konstrukcja | |
| Pojemność stelaża | 1U |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Moc | |
| Wartość nominalna napięcia wejściowego | 230 V |
| Moc maksymalna | 4000 W |
| Maksymalne natężenie prądu | 10 A |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 45 mm |
| Głębokość produktu | 45 mm |
| Rozmiar | 48,3 cm (19") |
| Szerokość produktu | 482,7 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość gniazd sieciowych | 5 x gniazdo sieciowe |
| Wtyczka | C14 panel |
| Typy wyjść AC | Typu F |
Gwarancja 24 miesiące