Producenci
Listwa zasilająca MicroConnect 8-portowa 19" 1U
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Certyfikaty zgodności | RoHS REACH |
| Cechy | |
| Typ wtyczki zasilającej | Bez wtyczki |
| Liczba biegunów | 2 |
| Rozmiar rdzenia | 1,5 mm² |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Długość kabla | 2 m |
| Wbudowany wyłącznik | Nie |
| Moc | |
| Maksymalne natężenie prądu | 16 A |
| Maksymalna moc wejściowa | 3600 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 250 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 43,7 mm |
| Szerokość produktu | 438,5 mm |
| Głębokość produktu | 44 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość gniazd sieciowych | 8 x gniazdo sieciowe |
Gwarancja 24 miesiące