Producenci
Listwa zasilająca PDU 19" Rack, 6x unischuko, 2.0m, 1x wtyk unischuko, 16A, zab. przepięciowe+filtr
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ przewodu | H05VV-F 3G 1.5 mm2 |
| Długość kabla | 2 m |
| Konstrukcja | |
| Pojemność stelaża | 1U |
| Materiał obudowy | Aluminium, Plastik |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Wartość nominalna napięcia wejściowego | 230 V |
| Napięcie operacyjne | 230 V |
| Ochrona przed nagłym wzrostem napięcia | Tak |
| Maksymalne natężenie prądu | 16 A |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przez zbyt wysokim napięciem |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 45 mm |
| Wysokość produktu | 482,6 mm |
| Rozmiar | 48,3 cm (19") |
| Szerokość produktu | 45 mm |
| Waga produktu | 850 g |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,18 kg |
| Głębokość opakowania | 97 mm |
| Wysokość opakowania | 58 mm |
| Szerokość opakowania | 510 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Zestaw do montażu haków | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Wtyczka | Typu F |
| Typy wyjść AC | Typu F |
| Ilość gniazd sieciowych | 6 x gniazdo sieciowe |
| Ilość gniazd AC master | 6 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od źródeł ciepła. Nie przeciążać listwy większą liczbą urządzeń niż jest to zalecane. Nie używać w wilgotnym środowisku. |
Gwarancja 24 miesiące