Producenci
Listwa zasilająca Rack 19 , 16 gniazd USB typu A
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Długość kabla | 2 m |
| Konstrukcja | |
| Pojemność stelaża | 1U |
| Kolor produktu | Szary Niebieski |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Moc | |
| Maksymalne natężenie prądu | 16 A |
| Wartość nominalna napięcia wejściowego | 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 482 mm |
| Wysokość produktu | 40 mm |
| Waga produktu | 900 g |
| Szerokość produktu | 45 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB | 16 |
| Wtyczka | Typu F |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od źródeł ciepła. Nie używać w wilgotnym środowisku. Nie przeciążać listwy większą liczbą urządzeń niż jest to zalecane. |
Gwarancja 24 miesiące