Producenci
Lokówko-prostownica do włosów 2w1 55W MAESTRO MR-263
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Blokada płytek | Tak |
| Obrotowy kabel | Tak |
| Ochrona przed przegrzaniem | Tak |
| Kolor produktu | Biały Różowe złoto |
| Możliwość zawieszenia | Tak |
| Materiał płyty | Ceramika |
| Średnica lokówki (max) | 2,9 cm |
| Długość przewodu | 1,75 m |
| Moc | |
| Moc | 55 W |
| Napięcie | 220 - 240 V |
| Częstotliwość | 50 / 60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Wymiar płytek | 10 x 3 cm |
| Długość produktu | 295 mm |
| Wydajność | |
| Prostowanie włosów | Tak |
| Temperatura (maks) | 210 °C |
| Regulowany termostat | Tak |
| Model | Lokówko-prostownica |
| Zakręcanie włosów | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Prostownicę należy trzymać z dala od dzieci. Nie używać urządzenia, jeśli jest uszkodzone. Unikaj kontaktu z wodą, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy