Producenci
MARZENIE R 20 Wodny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Ilość pyłu | 0,6 l |
| Typ produktu | Odkurzacz stojący 2 w 1 |
| Kolor produktu | Szary |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Bez worka |
| Moc | |
| Napięcie baterii | 29,6 V |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Czas pracy | 90 min |
| Moc silnika | 570 W |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Maks. moc ssania | 190 AW |
| Czas ładowania | 4 godz |
| Pojemność baterii | 2,9 Ah |
| Maksymalna moc wejściowa | 570 W |
| Moc ssania | 27000 Pa |
| Napięcie ładowania | 34 V |
| Wskaźnik niskiego poziomu naładowania akumulatora | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 256 mm |
| Głębokość produktu | 215 mm |
| Waga (bez osprzętu) | 1,76 kg |
| Wysokość produktu | 1294 mm |
| Wydajność | |
| Metoda oddzielania zanieczyszczeń | Cykloniczny |
| Wbudowane oświetlenie LED | Tak |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Filtracja próżniowa powietrza | HEPA |
| Czyszczenie powierzchni | Dywan Tapicerka Podłoga |
| Przycisk turbo | Tak |
| Ilość etapów filtracji powietrza | 5 |
| Rodzaj czyszczenia | Suche i mokre |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Poziom hałasu | 85 dB |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Odpowiednie dla wszystkich rodzajów powierzchni | Tak |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 10,2 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Końcówka do tapicerki w zestawie | Tak |
| Szczotki próżniowe w zestawie | Szczotka obrotowa Turboszczotka Uniwersalna szczotka Mini szczotka turbo |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Ergonomia | |
| Przechowywanie w pionie | Tak |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 81,4 Wh |
| Wskaźnik poziomu baterii | Tak |
| Czas działania (tryb turbo) | 7 min |
| Dane logistyczne | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
Gwarancja 24 miesiące