Producenci
MONITOR WALL MOUNT - ALUMINUM/.
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 272 g |
| Głębokość produktu | 114 mm |
| Wysokość produktu | 550 mm |
| Szerokość produktu | 114 mm |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 62 mm |
| Szerokość opakowania | 122 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 427 g |
| Głębokość opakowania | 135 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba podkładek w zestawie | 4 |
| Liczba śrub | 12 |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Dołączone śruby | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Typ klucza | Klucz sześciokątny |
| Ergonomia | |
| Zakres kąta nachylenia | -45 - 45° |
| Obracany | -45 - 45° |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Kąt obrotu wokół osi | -45 - 45° |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85299097 |
| Montaż | |
| Typ mocowania | Ściana |
| Interfejs do montażu panelu | 50 x 50 75 x 75 100 x 100 mm |
| Maksymalny udźwig | 15 kg |
| Minimalna wielkość ekranu | 33 cm (13") |
| Minimalny uchwyt VESA | 50 x 50 mm |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
| Maksymalna wielkość ekranu | 68,6 cm (27") |
| Maksymalny uchwyt VESA | 100 x 100 mm |
Gwarancja 24 miesiące