Producenci
MONITOR WIDEODOMOFONU HIKVISION 2 WIRE DS-KH7300EY-WTE2(B)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Kancelacja echa | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 128 GB |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Gniazdo karty pamięci | Tak |
| Kolor | Tak |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Pobór mocy | 5 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 20 mm |
| Głębokość produktu | 138,2 mm |
| Szerokość produktu | 190,2 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 55 °C |
| Sieć | |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g 802.11b |
| Wi-Fi | Tak |
| Obsługiwane protokoły sieciowe | TCP/IP, RTSP |
| Wyświetlacz | |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Technologia wyświetlacza | LCD/TFT |
| Przekątna ekranu | 7" |
| Rozdzielczość | 1024 x 600 px |
| Typ ekranu dotykowego | Pojemnościowy |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikać długotrwałego narażenia na promieniowanie słoneczne. Nie wystawiać na bezpośrednie działanie wody. Nie otwierać ani nie demontować urządzenia samodzielnie. |
Gwarancja 24 miesiące