Producenci
MONITOR WIDEODOMOFONU HIKVISION DS-KH8350-TE1
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Kancelacja echa | Tak |
| Głośnik | Tak |
| Kolor | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Konstrukcja | |
| Materiał obudowy | Aluminium Szkło hartowane |
| Przeznaczenie | Pozioma |
| Właściwe wykorzystanie | Wewnętrzna |
| Kolor produktu | Szary Czarny |
| Moc | |
| Pobór mocy | 7 W |
| Rodzaj mocy jednostki wewnętrznej | AC/DC |
| Zużycie energii | 200 mA |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 22,4 mm |
| Wysokość produktu | 140 mm |
| Szerokość produktu | 180 mm |
| Waga produktu | 600 g |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 55 °C |
| Sieć | |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Fast Ethernet |
| Obsługiwane protokoły sieciowe | TCP/IP, SIP, RTSP |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s 100 Mbit/s |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Obsługa PoE | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3af |
| Dane opakowania | |
| Jednostka wewnętrzna w zestawie | Tak |
| Jednostka zewnętrzna w zestawie | Nie |
| Waga wraz z opakowaniem | 786 g |
| Wyświetlacz | |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Technologia wyświetlacza | IPS |
| Typ ekranu dotykowego | Pojemnościowy |
| Przekątna ekranu | 7" |
| Rozdzielczość | 1024 x 600 px |
| Audio | |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Kodeki dźwiękowe | G.711u |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Gniazdo karty pamięci | Tak |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 32 GB |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176920 |
Gwarancja 24 miesiące