Producenci
MONITOR WIDEODOMOFONU HIKVISION DS-KH8381-WTE1
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Sterowniki wideo | G.711u、G.711a、Opus、AAC-LD、AAC-LC、G.726、G.722.1 |
| Kolor | Tak |
| Głośnik | Tak |
| Ilość przycisków | 1 |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Kancelacja echa | Tak |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Pobór mocy | 12 W |
| Zużycie energii | 200 mA |
| Rodzaj mocy jednostki wewnętrznej | DC |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 412,2 g |
| Wymiary stacji przy drzwiach (szer. x głęb. x wys.) | 180,4 x 128,4 x 21,8 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Główna temperatura pracy stacji monitorującej (T-T) | -10 - 50 °C |
| Sieć | |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s 100 Mbit/s |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3af |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g 802.11b |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Fast Ethernet |
| Wi-Fi | Tak |
| Obsługa PoE | Tak |
| Obsługiwane protokoły sieciowe | TCP/IP, SIP, RTSP |
| Dane opakowania | |
| Jednostka zewnętrzna w zestawie | Nie |
| Waga wraz z opakowaniem | 899 g |
| Jednostka wewnętrzna w zestawie | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Obsługiwane formaty plików wideo | H.265 H.264 |
| Rozdzielczość | 1024 x 600 px |
| Przekątna ekranu | 7" |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Audio | |
| Ilość głośników | 1 |
| Skuteczność usuwania szumu | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Kodeki dźwiękowe | G.711u |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Wbudowany LINUX |
| Nośnik danych | |
| Gniazdo karty pamięci | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 32 GB |
Gwarancja 24 miesiące