Producenci
MSI AIO Modern AM242P 1MG-2004EU Intel Core 5-120U 24" IPS LED FHD Non-Touch Anti-Glare 16GB SSD500GB M.2 AX211 WiFi 6E Windows 11 Pro Black
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo | 5 GHz |
| Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo | 3,8 GHz |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Liczba wątków | 12 |
| Model procesora | 120U |
| Cache procesora | 12 MB |
| Producent procesora | Intel |
| Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności | 0,9 GHz 1,4 GHz |
| Maksymalna moc turbo | 55 W |
| Generacja procesora | Intel Core (Series 1) |
| Wydajne rdzenie | 2 |
| Podstawowa moc procesora | 15 W |
| Efektywne rdzenie | 8 |
| Typ procesora | Intel Core 5 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 5 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 10 |
| Grafika | |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel Graphics |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Producent wbudowanego procesora graficznego | Intel |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel Graphics |
| Pamięć | |
| Typ pamięci RAM | DDR5-SDRAM |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Rodzaj pamięci | DIMM/SO-DIMM |
| Typ slotów pamięci | SO-DIMM |
| Gniazda pamięci | 2 |
| Maksymalna pojemność pamięci | 64 GB |
| Konstrukcja | |
| Interfejs do montażu panelu | 75 x 75 |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Standard VESA | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kensington Lock | Tak |
| Moc | |
| Moc adaptera AC | 120 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość opakowania | 222 mm |
| Szerokość opakowania | 652 mm |
| Wysokość opakowania | 455 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 85% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 35 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Model kontrolera WLAN | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Producent karty WLAN | Intel |
| Bluetooth | Tak |
| Wydajność | |
| Typ produktu | All-in-One PC |
| Pozycjonowanie na rynku | Biznes |
| Układ płyty głównej | Intel SoC |
| Wyświetlacz | |
| Typ matrycy | IPS |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Przekątna ekranu | 23,8" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Typ HD | Full HD |
| Audio | |
| Ilość głośników | 2 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Układ audio | Realtek ALC256 |
| Oprogramowanie | |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro |
| Nośnik danych | |
| Pojemność pamięci SSD | 500 GB |
| Całkowita pojemność dysków | 500 GB |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 500 GB |
| NVMe | Tak |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Nośniki | SSD |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 2 |
| Mikrofon | Tak |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 2 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Kamera | |
| Wbudowana kamera/aparat | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy urządzenia, ryzyko porażenia prądem. Nie używać w wilgotnych pomieszczeniach. Urządzenie nie jest przeznaczone do użytku przez dzieci bez nadzoru dorosłych. |
Fabryczna Gwarancja 36 miesięcy