Producenci
MSI AIO Modern AM272P 12M-013EU i7-1260P 27" IPS FHD 16GB SSD512GB M.2 Win11 Pro White
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Generacja procesora | 12th gen Intel® Core™ i7 |
| Producent procesora | Intel |
| Model procesora | i7-1260P |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,7 GHz |
| Typ procesora | Intel® Core™ i7 |
| Konfigurowalne niższe TDP | 20 W |
| Liczba rdzeni procesora | 12 |
| Cache procesora | 18 MB |
| Grafika | |
| Producent wbudowanego procesora graficznego | Intel |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel Iris Xe Graphics |
| Pamięć | |
| Gniazda pamięci | 2 |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 MHz |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Maksymalna pojemność pamięci | 64 GB |
| Układ pamięci | 2 x 8 GB |
| Typ slotów pamięci | SO-DIMM |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Rodzaj pamięci | DIMM/SO-DIMM |
| Konstrukcja | |
| Standard VESA | Tak |
| Kensington Lock | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Kolor produktu | Biały |
| Moc | |
| Moc adaptera AC | 120 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 611,8 mm |
| Waga (z podstawą) | 7,62 kg |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 561,5 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 10,7 kg |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 194,7 mm |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 35 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 85% |
| Sieć | |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Model kontrolera WLAN | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Wi-Fi | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Producent karty WLAN | Intel |
| Wydajność | |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Typ produktu | All-in-One PC |
| Układ płyty głównej | Intel SoC |
| Cechy szczególne procesora | |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Tak |
| Technologia Wirtualizacji Intel® (Directed I/O) (VT-d) | Tak |
| Maksymalna konfiguracja CPU | 1 |
| Technologia Execute Disable Bit (EDB) | Tak |
| Technologia virtualizacji Intel® (VT-x) | Tak |
| Wbudowane opcje dostępne | Nie |
| Intel® Flex Memory Access | Tak |
| Technologia Intel® Trusted Execution | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Zakres kąta nachylenia | -4 - 20° |
| Typ HD | Full HD |
| Audio | |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Nośnik danych | |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| NVMe | Tak |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 512 GB |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express 4.0 |
| Nośniki | SSD |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 2 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów HDMI | 2 |