Producenci
MSI AIO Modern AM272P 12M-441EU i5-1235U 27" IPS LED FHD Non-Touch Anti-Glare 8GB SSD512GB M.2 AX211 WiFi 6E Windows 11 Pro White
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo | 3,3 GHz |
| Podstawowa moc procesora | 15 W |
| Wydajne rdzenie | 2 |
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 |
| Generacja procesora | 12th gen Intel® Core™ i5 |
| Liczba rdzeni procesora | 10 |
| Maksymalna moc turbo | 55 W |
| Efektywne rdzenie | 8 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,4 GHz |
| Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo | 4,4 GHz |
| Model procesora | i5-1235U |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Producent procesora | Intel |
| Cache procesora | 12 MB |
| Grafika | |
| Producent wbudowanego procesora graficznego | Intel |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| Pamięć | |
| Maksymalna pojemność pamięci | 64 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Rodzaj pamięci | DIMM/SO-DIMM |
| Typ slotów pamięci | SO-DIMM |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Gniazda pamięci | 2 |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 MHz |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Kensington Lock | Tak |
| Standard VESA | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Moc | |
| Moc adaptera AC | 120 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 561,5 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 611,8 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 194,7 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 10 kg |
| Waga (z podstawą) | 7,42 kg |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 85% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 90% |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| Producent karty WLAN | Intel |
| Model kontrolera WLAN | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi | Tak |
| Wydajność | |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Układ płyty głównej | Intel SoC |
| Typ produktu | All-in-One PC |
| Wyświetlacz | |
| Zakres kąta nachylenia | -4 - 20° |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ HD | Full HD |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Jasność | 300 cd/m2 |
| Audio | |
| Ilość głośników | 2 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 5 W |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Home PL |
| Nośnik danych | |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 512 GB |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| NVMe | Tak |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Nośniki | SSD |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 2 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 2 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
Fabryczna Gwarancja 36 miesięcy