Producenci
MSI AIO Modern AM272P 1M-845EU Core7-150U 27" IPS LED FHD Non-Touch Anti-Glare 16GB SSD1TB M.2 AX211 WiFi 6E Windows 11 Pro Black
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Taktowanie procesora | 1,8 GHz |
| Liczba wątków | 12 |
| Model procesora | 150U |
| Liczba rdzeni procesora | 10 |
| Producent procesora | Intel |
| Typ procesora | Intel® Core™ i7 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 5,4 GHz |
| Grafika | |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel® Iris™ Graphics |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Producent wbudowanego procesora graficznego | Intel |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® Iris™ Graphics |
| Pamięć | |
| Typ pamięci RAM | DDR5-SDRAM |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 2800 MHz |
| Układ pamięci | 2 x 8 GB |
| Typ slotów pamięci | SO-DIMM |
| Gniazda pamięci | 2 |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM |
| Maksymalna pojemność pamięci | 64 GB |
| Konstrukcja | |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Standard VESA | Tak |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Możliwość obrotu monitora | Tak |
| Moc | |
| Moc adaptera AC | 120 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga (z podstawą) | 7,5 kg |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 561,4 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 194 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 611,7 mm |
| Sieć | |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Bluetooth | Tak |
| Wydajność | |
| Pozycjonowanie na rynku | Biznes |
| Typ produktu | All-in-One PC |
| Wersja TPM | 2.0 |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Układ płyty głównej | Intel SoC |
| Cechy szczególne procesora | |
| Maksymalna konfiguracja CPU | 1 |
| Wyświetlacz | |
| Typ matrycy | IPS |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Ekran matowy | Tak |
| Typ HD | Full HD |
| Powierzchnia wyświetlacza | Matowy |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Audio | |
| Moc wyjściowa (RMS) | 3 W |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Ilość głośników | 2 |
| Układ audio | Realtek ALC256 |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Nośnik danych | |
| Interfejs pamięci SSD | M.2 |
| Liczba zainstalowanych dysków | 1 |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| NVMe | Tak |
| Całkowita pojemność dysków | 1 TB |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 1 TB |
| Pojemność pamięci SSD | 1 TB |
| Nośniki | SSD |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 2 |
| Mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 2 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Kamera | |
| Wbudowana kamera/aparat | Tak |
| Kamera prywatności | Tak |
| Typ kamery HD | Full HD |
| Typ prywatności | Pop-up |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie używać w wilgotnych pomieszczeniach. Nie otwierać obudowy urządzenia, ryzyko porażenia prądem. Urządzenie nie jest przeznaczone do użytku przez dzieci bez nadzoru dorosłych. |
Fabryczna Gwarancja 36 miesięcy