Producenci
MSI AIO Modern AM273QP AI 1UM-078EU Intel Core 5 Processor 125H 27" IPS LED FHD Non-Touch Anti-Glare 16GB SSD1TB M.2 AX211 WiFi 6E Windows 11 Pro Black
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Generacja procesora | Intel Core Ultra (Seria 1) |
| Taktowanie procesora | 1,2 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 14 |
| Producent procesora | Intel |
| Model procesora | 125H |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,5 GHz |
| Cache procesora | 18 MB |
| Liczba wątków | 18 |
| Typ procesora | Intel Core Ultra 5 |
| Grafika | |
| Producent wbudowanego procesora graficznego | Intel |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel Graphics |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Pamięć | |
| Gniazda pamięci | 2 |
| Maksymalna pojemność pamięci | 64 GB |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Prędkość zegara pamięci | 5600 MHz |
| Konstrukcja | |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Standard VESA | Tak |
| Możliwość obrotu monitora | Tak |
| Moc | |
| Moc adaptera AC | 150 W |
| Sieć | |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Bluetooth | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wydajność | |
| Układ płyty głównej | Intel SoC |
| Typ produktu | All-in-One PC |
| Wyświetlacz | |
| Czas reakcji | 14 ms |
| Ilość kolorów | 16.7 miliona kolorów |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kąt widzenia | 178º / 178º |
| Typ matrycy | IPS |
| Ekran matowy | Tak |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 px |
| Powierzchnia wyświetlacza | Matowy |
| Typ HD | WQHD |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Audio | |
| Moc wyjściowa (RMS) | 3 W |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Ilość głośników | 2 |
| Układ audio | Realtek ALC256 |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Nośnik danych | |
| NVMe | Tak |
| Interfejs pamięci SSD | M.2 |
| Liczba złączy M.2 | 2 |
| Ilość zatok 2,5 " | 1 |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Nośniki | SSD |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Ilość portów HDMI | 3 |
| Kensington Lock | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Kamera | |
| Wbudowana kamera/aparat | Tak |
| Typ kamery HD | Full HD |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy urządzenia, ryzyko porażenia prądem. Nie używać w wilgotnych pomieszczeniach. Urządzenie nie jest przeznaczone do użytku przez dzieci bez nadzoru dorosłych. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące