Producenci
MSI AIO PRO AP242P 14M-648EU i5-14400 23,8" IPS LED FHD Non-Touch Anti-Glare 16GB SSD1TB M.2 AX211 WiFi 6E Windows 11 Pro Black
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Liczba rdzeni procesora | 10 |
| Taktowanie procesora | 2,5 GHz |
| Model procesora | i5-14400 |
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 |
| Cache procesora | 20 MB |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,7 GHz |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Producent procesora | Intel |
| Generacja procesora | 14th gen Intel® Core™ i5 |
| Grafika | |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel UHD Graphics 730 |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Producent wbudowanego procesora graficznego | Intel |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Pamięć | |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR5-SDRAM |
| Maksymalna pojemność pamięci | 64 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 4800 MHz |
| Gniazda pamięci | 2 |
| Typ slotów pamięci | SO-DIMM |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Kensington Lock | Tak |
| Moc | |
| Moc adaptera AC | 120 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 425,5 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 8 kg |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 227,9 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 541,9 mm |
| Waga (z podstawą) | 4,63 kg |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 85% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 35 °C |
| Sieć | |
| Typ anteny | 2x2 |
| Bluetooth | Tak |
| Producent karty WLAN | Intel |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Model kontrolera WLAN | Intel Wi-Fi 6 AX201 |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wydajność | |
| Układ płyty głównej | Intel H510 |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Pozycjonowanie na rynku | Biznes |
| Typ produktu | All-in-One PC |
| Wyświetlacz | |
| Typ HD | Full HD |
| Przekątna ekranu | 23,8" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Ekran matowy | Tak |
| Typ matrycy | IPS |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Audio | |
| Układ audio | Realtek ALC897 |
| System dźwięku | HD |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Nośnik danych | |
| Liczba zainstalowanych dysków | 1 |
| Nośniki | SSD |
| NVMe | Tak |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Całkowita pojemność dysków | 1 TB |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Interfejs pamięci SSD | NVMe, PCI Express |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 1 |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Pojemność pamięci SSD | 1 TB |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Kamera | |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84713000 |