Producenci
MSI AIO PRO AP242P 14M-891EU i5-14400 23.8" IPS LED FHD Non-Touch Anti-Glare 16GB SSD500GB M.2 AX211 WiFi 6E Windows 11 Pro White
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,7 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 10 |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Taktowanie procesora | 2,5 GHz |
| Producent procesora | Intel |
| Liczba wątków | 16 |
| Maksymalna moc turbo | 65 W |
| Typ procesora | Intel Core 5 |
| Cache procesora | 20 MB |
| Generacja procesora | Intel® Processor 14. generacji |
| Grafika | |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Producent wbudowanego procesora graficznego | Intel |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel Graphics |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel UHD Graphics 730 |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Pamięć | |
| Maksymalna pojemność pamięci | 64 GB |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM |
| Gniazda pamięci | 2 |
| Typ pamięci RAM | DDR5-SDRAM |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Kensington Lock | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Standard VESA | Tak |
| Moc | |
| Moc adaptera AC | 120 W |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| Producent karty WLAN | Intel |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Model kontrolera WLAN | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Wydajność | |
| Układ płyty głównej | Intel H610 |
| Pozycjonowanie na rynku | Biznes |
| Typ produktu | All-in-One PC |
| Wyświetlacz | |
| Typ HD | Full HD |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Przekątna ekranu | 23,8" |
| Typ matrycy | IPS |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Współczynnik kontrastu | 1200:1 |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Nośnik danych | |
| Nośniki | SSD |
| Całkowita pojemność dysków | 500 GB |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 500 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Kamera | |
| Wbudowana kamera/aparat | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
Fabryczna Gwarancja 36 miesięcy