Producenci
MSI AIO PRO AP242P 14M-896EU i7-14700 23,8" IPS LED FHD Non-Touch Anti-Glare 16GB SSD1TB M.2 AX211 WiFi 6E Windows 11 Pro White
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo | 5,4 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 20 |
| Liczba wątków | 28 |
| Typ procesora | Intel® Core™ i7 |
| Cache procesora | 33 MB |
| Producent procesora | Intel |
| Model procesora | i7-14700 |
| Grafika | |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Pamięć | |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość adaptera AC | 50 - 60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 640 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 243 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 508 mm |
| Sieć | |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 Mbit/s 10 Mbit/s |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wydajność | |
| Typ produktu | All-in-One PC |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość | 1 |
| Wyświetlacz | |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Przekątna ekranu | 23,8" |
| Typ matrycy | IPS |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Typ HD | Full HD |
| Audio | |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Nośnik danych | |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Pojemność pamięci SSD | 1 TB |
| Nośniki | SSD |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB 3.0 | 2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Kamera | |
| Wbudowana kamera/aparat | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Urządzenie nie jest przeznaczone do użytku przez dzieci bez nadzoru dorosłych. Nie otwierać obudowy urządzenia, ryzyko porażenia prądem. Nie używać w wilgotnych pomieszczeniach. |
Fabryczna Gwarancja 36 miesięcy