Producenci
MSI AIO PRO AP272 13M-230EU i5-13400 27" IPS FHD 16GB SSD512GB M.2 Win11 Pro Black
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Maksymalna moc turbo | 154 W |
| Liczba rdzeni procesora | 10 |
| Model procesora | i5-13400 |
| Wydajne rdzenie | 6 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,6 GHz |
| Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności | 1,8 GHz 2,5 GHz |
| Generacja procesora | Intel® Core™ i5 13. generacji |
| Producent procesora | Intel |
| Typ magistrali | DMI4 |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Podstawowa moc procesora | 65 W |
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 |
| Cache procesora | 20 MB |
| Efektywne rdzenie | 4 |
| Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo | 4,6 GHz |
| Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo | 3,3 GHz |
| Grafika | |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel UHD Graphics 730 |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Producent wbudowanego procesora graficznego | Intel |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Pamięć | |
| Typ slotów pamięci | SO-DIMM |
| Układ pamięci | 2 x 8 GB |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 MHz |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Maksymalna pojemność pamięci | 64 GB |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Moc adaptera AC | 120 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga wraz z opakowaniem | 8 kg |
| Waga (z podstawą) | 4,63 kg |
| Sieć | |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s 100 Mbit/s 1000 Mbit/s |
| Wi-Fi | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Tak |
| Wydajność | |
| Pozycjonowanie na rynku | Biznes |
| Wersja TPM | 2.0 |
| Typ produktu | All-in-One PC |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Układ płyty głównej | Intel H610 |
| Cechy szczególne procesora | |
| Maksymalna konfiguracja CPU | 1 |
| Wbudowane opcje dostępne | Tak |
| Technologia Wirtualizacji Intel® (Directed I/O) (VT-d) | Tak |
| Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) | Tak |
| Intel® 64 | Tak |
| Technologia Execute Disable Bit (EDB) | Tak |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Tak |
| Technologia Intel® Trusted Execution | Tak |
| Technologia virtualizacji Intel® (VT-x) | Tak |
| Technologia Udoskonalona Intel SpeedStep | Tak |
| Stan spoczynku | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Ekran matowy | Tak |
| Typ matrycy | IPS |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Typ HD | Full HD |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 20° |
| Audio | |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 6 W |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Nośnik danych | |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| NVMe | Tak |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 512 GB |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express |
| Nośniki | SSD |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB4 Gen 3x2 | 1 |
| Wersja HDMI | 2.0b |
| Mikrofon | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Kamera | |
| Typ kamery HD | Full HD |
| Wbudowana kamera/aparat | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Windows Hello | Tak |