Producenci
MSI AX1800 WiFi USB adapter USB 2.0
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 102 mm |
| Waga produktu | 37 g |
| Wysokość produktu | 19 mm |
| Głębokość produktu | 30 mm |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Porty i interfejsy | |
| Interfejs wyjściowy | USB 2.0 |
| Płeć interfejsu hosta | Męski |
| Interfejs hosta | USB Typu-A |
| Pozostałe funkcje | |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Zakres częstotliwości | 2.4GHz / 5GHz |
Gwarancja 24 miesiące