Producenci
MSI Alpha 17 17.3"QHD Ryzen 9 7945HX 16GB 1TB PCIe SSD RTX 4060 8GB DOS
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Liczba rdzeni procesora | 16 |
| Typ pamięci procesora | L2 & L3 |
| Typ procesora | AMD Ryzen™ 9 |
| Taktowanie procesora | 2,5 GHz |
| Model procesora | 7945HX |
| Producent procesora | AMD |
| Maksymalne taktowanie procesora | 5,4 GHz |
| Cache procesora | 80 MB |
| Grafika | |
| Model dedykowanej karty graficznej | NVIDIA GeForce RTX 4060 |
| Model wbudowanej karty graficznej | AMD Radeon 610M |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Dedykowana karta graficzna | Tak |
| Producent dedykowanego układu GPU | NVIDIA |
| Typ dedykowanej karty graficznej | GDDR6 |
| Całkowita moc układu graficznego (TGP) | 115 W |
| Pamięć | |
| Maksymalna pojemność pamięci | 64 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 5200 MHz |
| Typ pamięci RAM | DDR5-SDRAM |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Laptop |
| Nazwa koloru | Core Black |
| Moc | |
| Moc adaptera AC | 240 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 2,8 kg |
| Wysokość produktu | 25,9 mm |
| Szerokość produktu | 397 mm |
| Głębokość produktu | 284 mm |
| Ochrona | |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Kensington Lock | Tak |
| Wersja TPM | 2.0 |
| Sieć | |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 2500 Mbit/s |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Wyświetlacz | |
| Przekątna ekranu | 17,3" |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 px |
| Typ HD | Quad HD |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 240 Hz |
| Paleta barw | 100% |
| Przestrzeń barw RGB | DCI-P3 |
| Audio | |
| System dźwięku | NAHIMIC 3 |
| Producent głośników | Nahimic |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Moc głośnika | 2 W |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Brak |
| Nośnik danych | |
| Napęd optyczny | Nie |
| Całkowita pojemność dysków | 1 TB |
| Nośniki | SSD |
| Pojemność pamięci SSD | 1 TB |
| NVMe | Tak |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 1 TB |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
| liczba Mini DisplayPort | 1 |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Funkcja USB Sleep-and-Charge | Tak |
| Bateria | |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Pojemność baterii | 99,9 Wh |
| Ilość komór baterii | 4 |
| Kamera | |
| Przednia kamera | Tak |
| Szybkość przechwytywania wideo | 30 fps |
| Typ przedniej kamery | HD |
| Klawiatura | |
| Urządzenie wskazujące | Touchpad |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Kolor podświetlenia klawiatury | RGB |
| Klawiatura z podświetleniem | Tak |
| Strefa podświetlenia klawiatury | Per-key RGB |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące