Producenci
MSI B560M PRO
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Procesor | Intel® Core™ i7 Intel® Pentium® Intel® Core™ i9 Intel® Core™ i5 Intel® Celeron® |
| Maksymalna liczba procesorów SMP | 1 |
| Producent procesora | Intel |
| Gniazdo procesora | LGA 1200 |
| Grafika | |
| Maksymalna rozdzielczość | 4096 x 2304 px |
| Wersja DirectX | 12.0 |
| Obsługa przetwarzania równoległego | Nieobsługiwany |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 3 |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Pamięć | |
| Pamięć niebuforowana | Tak |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Maksymalna pojemność pamięci | 64 GB |
| Ilość gniazd pamięci | 2 |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 3200 MHz 2666 MHz 2933 MHz 2133 MHz |
| Obsługa kanałów pamięci | Dual-channel |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR4-SDRAM |
| Cechy | |
| Rodzaj płyty | micro ATX |
| Rodzaj zasilania | ATX |
| Układ audio | Realtek ALC897 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 x64 |
| Układ płyty głównej | Intel B560 |
| Liczba otworów montażowych | 6 |
| Rodzina płyt z chipsetami | Intel |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 236 mm |
| Wysokość produktu | 60 mm |
| Głębokość produktu | 202 mm |
| Wewnętrzne We/Wy | |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Złącze zasilania 12V | Tak |
| Złącze audio na przednim panelu | Tak |
| Ilość złącz SATA III | 6 |
| Złącze Serial port | 1 |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 2 |
| Złącze wentylatora procesora | Tak |
| Złącze TPM | Tak |
| Złącze czujnika otwarcia obudowy | Tak |
| Łączna liczba złączy SATA | 6 |
| Złącze zasilacza EPS (8-pin) | Tak |
| Ilość gniazd EATX | 1 |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Wi-Fi | Nie |
| Kontroler LAN | Realtek RTL8125B |
| BIOS | |
| Typ BIOS | UEFI AMI |
| Zworka clear CMOS | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | SATA |
| Zawiera sterowniki | Tak |
| Sterowniki pamięci | |
| Poziomy RAID | 1 5 0 10 |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2, SATA |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 7 |
| Porty We/Wy na tylnym panelu | |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu-A |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Mikrofon | Tak |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 2.0b |
| Liczba portów PS/2 | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Gniazda rozszerzeń | |
| PCI Express x16 gniazda | 1 |
| Liczba gniazd M.2 (M) | 1 |
| Gniazda PCI Express x1 (Gen 3.x) | 2 |
| Pozostałe funkcje | |
| Waga produktu | 785 g |
Gwarancja 36 miesięcy