Producenci
MSI BE6500 WiFi7 USB Stick - Dongle adapter USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Wewnętrzny | Nie |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 20 mm |
| Głębokość produktu | 33 mm |
| Szerokość produktu | 111 mm |
| Waga produktu | 48,2 g |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Porty i interfejsy | |
| Płeć interfejsu hosta | Męski |
| Interfejs wyjściowy | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Interfejs hosta | USB Typu-A |
| Pozostałe funkcje | |
| Zakres częstotliwości | 2.4GHz / 5GHz / 6GHz |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
Gwarancja 36 miesięcy