Producenci
MSI Bravo 15 C7VF-249XPL Ryzen 7 7735HS 15.6" FHD 144Hz IPS-Level 16GB DDR5 SSD1TB RTX 4060 8GB NoOS
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Typ procesora | AMD Ryzen™ 7 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Taktowanie procesora | 3,2 GHz |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,75 GHz |
| Model procesora | 7735HS |
| Producent procesora | AMD |
| Cache procesora | 16 MB |
| Grafika | |
| Model dedykowanej karty graficznej | NVIDIA GeForce RTX 4060 |
| Pamięć karty graficznej | 8 GB |
| Model wbudowanej karty graficznej | AMD Radeon 680M |
| Producent dedykowanego układu GPU | NVIDIA |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | AMD Radeon |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Typ dedykowanej karty graficznej | GDDR6 |
| Dedykowana karta graficzna | Tak |
| Pamięć | |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 4800 MHz |
| Typ pamięci RAM | DDR5-SDRAM |
| Układ pamięci | 2 x 8 GB |
| Konstrukcja | |
| Typ produktu | Laptop |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Moc adaptera AC | 200 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 2,25 kg |
| Głębokość produktu | 259 mm |
| Wysokość produktu | 24,9 mm |
| Szerokość produktu | 359 mm |
| Sieć | |
| Producent karty WLAN | Realtek |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Przestrzeń barw RGB | NTSC |
| Typ HD | Full HD |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 144 Hz |
| Ekran matowy | Tak |
| Paleta barw | 45% |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Przekątna ekranu | 15,6" |
| Audio | |
| System dźwięku | Nahimic 3 |
| Producent głośników | Nahimic |
| Moc głośnika | 2 W |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Brak |
| Nośnik danych | |
| Napęd optyczny | Nie |
| NVMe | Tak |
| Nośniki | SSD |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Pojemność pamięci SSD | 1 TB |
| Całkowita pojemność dysków | 1 TB |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 1 TB |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 53,5 Wh |
| Ilość komór baterii | 3 |
| Waga baterii/akumulatora | 211 g |
| Kamera | |
| Przednia kamera | Tak |
| Typ przedniej kamery | HD |
| Klawiatura | |
| Klawiatura z podświetleniem | Tak |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Urządzenie wskazujące | Touchpad |
| Kolor podświetlenia klawiatury | Niebieski |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące