Producenci
MSI Claw 7 AI+ A2VM-031PL Ultra 7 258V 7" FHD Touch 120 Hz 500nits IPS-Level panel 32GB LPDDR5x SSD512 Intel Arc Win11 (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Klawisze funkcyjne do gier | Przycisk Makro View button D-pad Przycisk menu |
| Gałki | Tak |
| Technologia kontroli gier | Analogowa/Cyfrowa |
| Moc | |
| Obsługiwana moc adaptera AC | 65 W |
| Pojemność baterii | 54,5 Wh |
| Ilość komór baterii | 6 |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 290 mm |
| Wysokość produktu | 21,2 mm |
| Waga produktu | 675 g |
| Głębokość produktu | 117 mm |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Wydajność | |
| Liczba wątków | 8 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,8 GHz |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 32 GB |
| Model procesora | 258V |
| Taktowanie procesora | 1400 MHz |
| Typ pamięci RAM | LPDDR5x |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Prędkość zegara pamięci | 8533 MHz |
| Procesor graficzny | Intel Arc |
| Wersja systemu operacyjnego | Windows 11 Home |
| Wyświetlacz | |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Przekątna ekranu | 7" |
| Typ HD | Full HD+ |
| Typ ekranu | IPS-Level |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 px |
| Ekran matowy | Tak |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Multimedia | |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Moc głośnika | 2 W |
| Nośnik danych | |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express 4.0 |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Typ nośników pamięci | SSD |
| Wbudowana pojemność pamięci | 512 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów Thunderbolt 4 | 2 |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące