Producenci
MSI Claw A1M-059 przenośna konsola do gier 17,8 cm (7") 1 TB Ekran dotykowy Wi-Fi Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Technologia kontroli gier | Analogowa/Cyfrowa |
| Gałki | Tak |
| Przyciski boczne "skrzydełka" | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Moc adaptera AC | 65 W |
| Ilość komór baterii | 6 |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 294 mm |
| Wysokość produktu | 21,2 mm |
| Głębokość produktu | 117 mm |
| Waga produktu | 675 g |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.4 |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11g 802.11a Wi-Fi 4 (802.11n) Wi-Fi 6 (802.11ax) Wi-Fi 7 (802.11be) 802.11b Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | Tak |
| Wydajność | |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 16 GB |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Wersja systemu operacyjnego | Windows 11 Home |
| Liczba rdzeni procesora | 16 |
| Taktowanie procesora | 1400 MHz |
| Prędkość zegara pamięci | 6400 MHz |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,8 GHz |
| Typ pamięci RAM | LPDDR5 |
| Wyświetlacz | |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Przekątna ekranu | 7" |
| Multimedia | |
| Moc głośnika | 2 W |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Nośnik danych | |
| Typ nośników pamięci | SSD |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Wbudowana pojemność pamięci | 1 TB |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Porty i interfejsy | |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Port USB | Tak |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
Gwarancja 24 miesiące