Producenci
MSI Claw A1M-065PL Ultra 5 135H 7" FHD Touch 120 Hz 500nits IPS-Level panel 16GB LPDDR5 SSD512 Intel Arc Graphics Win 11 (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Generacja procesora | Intel Core Ultra (Seria 1) |
| Liczba wątków | 18 |
| Model procesora | 135H |
| Liczba rdzeni procesora | 14 |
| Cache procesora | 18 MB |
| Producent procesora | Intel |
| Efektywne rdzenie | 8 |
| Wydajne rdzenie | 4 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,6 GHz |
| Typ procesora | Intel Core Ultra 5 |
| Podstawowa moc procesora | 28 W |
| Intel® Smart Cache | Tak |
| Grafika | |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel Arc Graphics |
| Dedykowana karta graficzna | Tak |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Gałki | Tak |
| Przyciski boczne "skrzydełka" | Tak |
| Moc | |
| Pojemność baterii | 53 Wh |
| Ilość komór baterii | 6 |
| Obsługiwana moc adaptera AC | 65 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 675 g |
| Szerokość produktu | 294 mm |
| Wysokość produktu | 21,2 mm |
| Głębokość produktu | 117 mm |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.4 |
| Wydajność | |
| Typ pamięci RAM | LPDDR5 |
| Prędkość zegara pamięci | 6400 MHz |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Wersja systemu operacyjnego | Windows 11 Home |
| Wyświetlacz | |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Przekątna ekranu | 7" |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 100% |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Typ matrycy | IPS |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Multimedia | |
| Moc głośnika | 2 W |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Nośnik danych | |
| NVMe | Tak |
| Typ nośników pamięci | SSD |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Wbudowana pojemność pamięci | 512 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Ilość portów Thunderbolt 4 | 1 |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące