Producenci
MSI Claw A8 BZ2EM-025PL Ryzen Z2 Extreme 8" FHD+ 120 Hz Touch 500nits IPS-Level panel 24GB LPDDR5x SSD1TB Radeon Graphics Win11
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Gałki | Tak |
| Klawisze funkcyjne do gier | Przycisk Makro D-pad Przycisk włączania/wyłączania wibracji Przycisk menu |
| Technologia kontroli gier | Analogowa/Cyfrowa |
| Przyciski boczne "skrzydełka" | Tak |
| Moc | |
| Moc adaptera AC | 65 W |
| Pojemność baterii | 80 Wh |
| Ilość komór baterii | 4 |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 765 g |
| Wysokość produktu | 240 mm |
| Głębokość produktu | 126,2 mm |
| Szerokość produktu | 299,5 mm |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.4 |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wydajność | |
| Model procesora | AMD Ryzen Z2 Extreme |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 24000 MB |
| Typ pamięci RAM | LPDDR5x |
| Liczba wątków | 16 |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Prędkość zegara pamięci | 8000 MHz |
| Maksymalne taktowanie procesora | 2 GHz |
| Wyświetlacz | |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 px |
| Typ HD | Full HD+ |
| Typ ekranu | IPS-Level |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Przekątna ekranu | 8" |
| Ekran matowy | Tak |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Home |
| Multimedia | |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Moc głośnika | 2 W |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Nośnik danych | |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express 4.0 |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Wbudowana pojemność pamięci | 1 TB |
| Typ nośników pamięci | SSD |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB4 | 2 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące