Producenci
MSI Creator P50 11TC-004EU i5-11400 16GB 1TB+512GB PCIE SSD RTX 3060 AERO W11Pro
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Model procesora | i5-11400 |
| Generacja procesora | 11th gen Intel® Core™ i5 |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Taktowanie procesora | 2,6 GHz |
| Cache procesora | 12 MB |
| Producent procesora | Intel |
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,4 GHz |
| Grafika | |
| Typ dedykowanej karty graficznej | GDDR6 |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Dedykowana karta graficzna | Tak |
| Pamięć karty graficznej | 12 GB |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel UHD Graphics 730 |
| Model dedykowanej karty graficznej | NVIDIA GeForce RTX 3060 |
| Pamięć | |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 Mhz |
| Typ pamięci wewnętrznej | DDR4-SDRAM |
| Układ pamięci | 2 x 8 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 16 GB |
| Maksymalna pojemność pamięci | 64 GB |
| Konstrukcja | |
| Objętość | 4,72 l |
| Przeznaczenie | Poziomy/Pionowy |
| Obudowa | Komputer stacjonarny |
| Kolor produktu | Biały |
| Moc | |
| Zasilanie | 230 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 251,3 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 6,6 kg |
| Głębokość produktu | 97,6 mm |
| Szerokość produktu | 353,7 mm |
| Waga produktu | 3,4 kg |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 85% |
| Sieć | |
| Model kontrolera WLAN | Intel Wi-Fi 6E AX210 |
| Wi-Fi | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g 802.11a Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11b Wi-Fi 4 (802.11n) Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Producent karty WLAN | Intel |
| Typ anteny | 2x2 |
| Bluetooth | Tak |
| Wydajność | |
| Typ produktu | PC |
| Powered by | MSI |
| Układ audio | Realtek ALC1220P |
| Kanały wyjścia audio | 5.1 kan. |
| Układ płyty głównej | Intel B560 |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Dołączony wyświetlacz | Nie |
| Cechy szczególne procesora | |
| Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) | Nie |
| Technologia Udoskonalona Intel SpeedStep | Tak |
| Intel® 64 | Tak |
| Technologia Wirtualizacji Intel® (Directed I/O) (VT-d) | Tak |
| Technologia Intel® Trusted Execution | Nie |
| Technologia Execute Disable Bit (EDB) | Tak |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Tak |
| Technologia Intel® Clear Video | Tak |
| Technologia Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) | Nie |
| Technologia virtualizacji Intel® (VT-x) | Tak |
| Stan spoczynku | Tak |
| Maksymalna konfiguracja CPU | 1 |
| Wbudowane opcje dostępne | Nie |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro |
| Nośnik danych | |
| Pojemność HDD | 1000 GB |
| Szybkość HDD | 7200 RPM |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 512 GB |
| Całkowita pojemność dysków twardych | 1000 GB |
| Całkowita pojemność przechowywania | 1512 GB |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Interfejs HDD | SATA |
| Nośniki | HDD+SSD |
| Liczba zainstalowanych HDD | 1 |
| Napęd optyczny | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Technologia Intel® Thunderbolt 4 | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2x2 typu C | 1 |
| Mikrofon | Tak |
| Wyjście liniowe | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 2 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Wejście liniowe | Tak |
| Port DVI | Nie |
| Ilość portów Thunderbolt 4 | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |