Producenci
MSI Crosshair A16 HX D7WFKG-077XPL Ryzen 9 7945HX 16.0"QHD+ 240Hz IPS-level panel 16GB DDR5 SSD512 GeForce RTX 5060 8GB NoOS
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Generacja procesora | AMD Ryzen 7000 Series |
| Typ procesora | AMD Ryzen™ 9 |
| Producent procesora | AMD |
| Liczba wątków | 32 |
| Pamięć cache | 80 MB |
| Liczba rdzeni procesora | 16 |
| Model procesora | 7945HX |
| Maksymalne taktowanie procesora | 5,4 GHz |
| Taktowanie procesora | 2,5 GHz |
| Grafika | |
| Pamięć karty graficznej | 8 GB |
| Model dedykowanej karty graficznej | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Typ dedykowanej karty graficznej | GDDR7 |
| Dedykowana karta graficzna | Tak |
| Producent dedykowanego układu GPU | NVIDIA |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | AMD Radeon Graphics |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Model wbudowanej karty graficznej | AMD Radeon 610M |
| Producent wbudowanego procesora graficznego | AMD |
| Pamięć | |
| Prędkość zegara pamięci | 5200 MHz |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR5-SDRAM |
| Maksymalna pojemność pamięci | 96 GB |
| Konstrukcja | |
| Oryginalna nazwa marki | MSI |
| Typ produktu | Laptop |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Obsługiwana moc adaptera AC | 240 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 27,9 mm |
| Szerokość produktu | 359 mm |
| Głębokość produktu | 266,4 mm |
| Waga produktu | 2,5 kg |
| Ochrona | |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Kensington Lock | Tak |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s 100 Mbit/s 1000 |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Zawartość opakowania | |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Przestrzeń barw RGB | DCI-P3 |
| Natywna proporcja obrazu | 16:10 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 240 Hz |
| Paleta barw | 100% |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Rozdzielczość | 2560 x 1600 px |
| Typ matrycy | IPS-Level |
| Przekątna ekranu | 16" |
| Ekran matowy | Tak |
| Typ HD | WQXGA |
| Audio | |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Brak |
| Nośnik danych | |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 512 GB |
| Nośniki | SSD |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 3 |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Kamera | |
| Przednia kamera | Tak |
| Rozdzielczość aparatu - przód | 1280 x 720 px |
| Typ przedniej kamery | HD |
| Klawiatura | |
| Kolor podświetlenia klawiatury | RGB |
| Urządzenie wskazujące | Touchpad |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Klawiatura z podświetleniem | Tak |
| Klawisz copilot | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące