Producenci
MSI DS502 Zestaw słuchawkowy Przewodowa Opaska na głowę Gaming Czarny, Czerwony
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Waga produktu | 405 g |
| Wydajność | |
| Kolor produktu | Czerwony Czarny |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Długość kabla | 2 m |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Zastosowanie | Gaming |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Złącze 3,5 mm | Nie |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Bluetooth | Nie |
| Połączenie USB | Tak |
| Złącza 2x 3,5 mm | Nie |
| Pozostałe funkcje | |
| Złącze 2,5 mm | Nie |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85183000 |
| Mikrofon | |
| Czułość mikrofonu | -36 dB |
| Impedancja mikrofonu | 2200 Ω |
| Mikrofon | USB |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Słuchawki | |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Budowa słuchawek | Okołouszna |
| Impedancja | 32 Ω |
| Średnica głośnika | 4 cm |
| Czułość słuchawek | 105 dB |
Gwarancja 24 miesiące