Producenci
MSI MPG Infinite Z3 9NVRR7-618EU Ryzen 7 9800X3D 32GB DDR5 SSD2TB GeForce RTX 5070 Ti SHADOW 3X 16GB AX211 (WIFI 6E) Bluetooth 5.3 850W Win11 Black 2Y
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Producent procesora | AMD |
| Liczba procesorów | 1 |
| Typ pamięci procesora | L2 & L3 |
| Model procesora | 9800X3D |
| Typ procesora | AMD Ryzen™ 7 |
| Taktowanie procesora | 4,7 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 5,2 GHz |
| Liczba wątków | 16 |
| Cache procesora | 104 MB |
| Generacja procesora | AMD Ryzen 9000 Series |
| Grafika | |
| Producent dedykowanego układu GPU | NVIDIA |
| Dedykowana karta graficzna | Tak |
| Pamięć karty graficznej | 16 GB |
| Model dedykowanej karty graficznej | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
| Pamięć | |
| Gniazda pamięci | DIMM x 4 |
| Układ pamięci | 2 x 16 GB |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 5600 MHz |
| Maksymalna pojemność pamięci | 128 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR5-SDRAM |
| Konstrukcja | |
| Obudowa | Desktop |
| Objętość | 40 l |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Zasilanie | 850 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 235,1 mm |
| Wysokość produktu | 485 mm |
| Głębokość produktu | 481,2 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 17,2 kg |
| Szerokość opakowania | 590 mm |
| Wysokość opakowania | 611 mm |
| Waga produktu | 14,9 kg |
| Głębokość opakowania | 327 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 90% |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 85% |
| Sieć | |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi | Tak |
| Model kontrolera WLAN | AMD RZ616 |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | Tak |
| Producent karty WLAN | AMD |
| Wydajność | |
| Typ produktu | PC |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Układ audio | Realtek ALC897 |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Home PL |
| Nośnik danych | |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express |
| NVMe | Tak |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 2 TB |
| Pojemność pamięci SSD | 2 TB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Całkowita pojemność dysków | 2 TB |
| Nośniki | SSD |
| Rozmiar dysku SSD M.2 | 2280 (22 x 80 mm) |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 2 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 4 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Port wyjścia S/PDIF | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące