Producenci
MSI MPG Trident A 12TC-092PL i5-12400F 16GB 1TB+512GB PCIE SSD RTX 3060 VENTUS 2X Win11
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Model procesora | i5-12400F |
| Taktowanie procesora | 2,5 GHz |
| Cache procesora | 18 MB |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,4 GHz |
| Częstotliwość zwiększania wydajności rdzenia | 4,4 GHz |
| Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności | 2,5 GHz |
| Wydajne rdzenie | 6 |
| Generacja procesora | 12th gen Intel® Core™ i5 |
| Podstawowa moc procesora | 65 W |
| Maksymalna moc turbo | 117 W |
| Producent procesora | Intel |
| Typ magistrali | DMI4 |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Grafika | |
| Model dedykowanej karty graficznej | NVIDIA GeForce RTX 3060 |
| Pamięć karty graficznej | 12 GB |
| Model wbudowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Typ dedykowanej karty graficznej | GDDR6 |
| Dedykowana karta graficzna | Tak |
| Wbudowana karta graficzna | Nie |
| Pamięć | |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Układ pamięci | 2 x 8 GB |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Obudowa | Tower |
| Moc | |
| Zasilanie | 330 W |
| Sieć | |
| Kontroler LAN | Intel I225-V |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 2500 Mbit/s |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11ad 802.11g 802.11a 802.11b Wi-Fi 6E (802.11ax) Wi-Fi 4 (802.11n) Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi | Tak |
| Wydajność | |
| Układ płyty głównej | Intel H610 |
| Pozycjonowanie na rynku | Gaming |
| Typ produktu | PC |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączony wyświetlacz | Nie |
| Cechy szczególne procesora | |
| Maksymalna konfiguracja CPU | 1 |
| Wbudowane opcje dostępne | Nie |
| Technologia Wirtualizacji Intel® (Directed I/O) (VT-d) | Tak |
| Technologia Udoskonalona Intel SpeedStep | Tak |
| Intel® 64 | Tak |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Tak |
| Technologia Execute Disable Bit (EDB) | Tak |
| Technologia virtualizacji Intel® (VT-x) | Tak |
| Stan spoczynku | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Home PL |
| Nośnik danych | |
| Napęd optyczny | Nie |
| Pojemność HDD | 1000 GB |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| NVMe | Tak |
| Całkowita pojemność dysków | 1512 GB |
| Nośniki | HDD+SSD |
| Liczba zainstalowanych HDD | 1 |
| Interfejs pamięci SSD | M.2, NVMe |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wersja DisplayPort | 1.4a |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość DisplayPort | 3 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Mikrofon | Tak |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |