Producenci
MSI Maestro 300 Zestaw słuchawkowy Przewodowa Opaska na głowę Gaming USB Type-C / USB Type-A Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Waga produktu | 258 g |
| Głębokość produktu | 165 mm |
| Wysokość produktu | 84 mm |
| Szerokość produktu | 197 mm |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Windows 11 |
| Wydajność | |
| Zastosowanie | Gaming |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Kolor kabla | Czarny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Przeznaczone dla dzieci | Nie |
| Odpowiednie do użytku wewnętrznego | Tak |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Sugerowana płeć | Chłopak, dziewczyna |
| Typ kontroli | Przyciski, obrotowy |
| Regulacja głośności | Obrotowa |
| Rodzaj sterowania | Na nauszniku |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Zalecany wiek | Dorosły |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 543 g |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość | 1 |
| Porty i interfejsy | |
| Złącze USB | USB Type-C / USB Type-A |
| Bluetooth | Nie |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Połączenie USB | Tak |
| Mikrofon | |
| Odczepiany mikrofon | Tak |
| Czułość mikrofonu | -40 dB |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 1 |
| Wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Częstotliwość mikrofonu | 50 - 15000 Hz |
| Impedancja mikrofonu | 2200 Ω |
| Typ kierunku mikrofonu | Jednokierunkowy/Kardioid |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Słuchawki | |
| Impedancja | 32 Ω |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 40000 Hz |
| Rodzaj magnesu | Neodym |
| Średnica głośnika | 4 cm |
| Czułość słuchawek | 118,5 dB |
| Budowa słuchawek | Naduszna |
Gwarancja 24 miesiące