Producenci
MSI Monitor 27" MAG 275CQF E18 27" WQHD 180Hz
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Pozycjonowanie na rynku | Gaming |
| Przednia osłona | Czarny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 33 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 26 kWh |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Typ zasilacza | Wewnętrzny |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość (bez podstawy) | 611,5 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 366,1 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 101,8 mm |
| Waga (z podstawą) | 4,6 kg |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 249,7 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 439,1 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 611,5 mm |
| Wydajność | |
| AMD FreeSync | Tak |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 6,85 kg |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wysokość opakowania | 442 mm |
| Szerokość opakowania | 686 mm |
| Głębokość opakowania | 157 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody | Zasilanie DisplayPort |
| Wyświetlacz | |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 33,6 cm |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 136% |
| Pokrycie Adobe RGB | 90% |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 59,7 cm |
| Paleta barw | 94% |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 5000:1 |
| Klasyfikacja krzywizny ekranu | 1500R |
| Gama kolorów DCI-P3 | 94% |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 180 Hz |
| Obsługiwane tryby wideo | 1440p |
| Typ matrycy | Rapid VA |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Typ HD | Wide Quad HD |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Kolory wyświetlacza | 1.07 biliona kolorów |
| Kształt ekranu | Zakrzywiony |
| Format obrazu | 16:9 |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 250 cd/m² |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 2560 x 1440 |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 0,5 ms |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 px |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 100000000:1 |
| Zasięg skanowania (długość) | 48 - 180 Hz |
| Zasięg skanowania w poziomie | 73,86 - 251,74 kHz |
| Rozmiar plamki | 0,2331 x 0,2331 mm |
| Standard gamy kolorów | DCI-P3 |
| Typ pomiaru czasu reakcji | GTG (Gray to Gray) |
| Ergonomia | |
| Standard VESA | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Kensington Lock | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 20° |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Porty i interfejsy | |
| Wersja HDMI | 2.0b |
| HDMI | Tak |
| Wyjście audio | Tak |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Wersja DisplayPort | 1.4a |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiaj na działanie wody lub nadmiernej wilgoci. Unikaj bezpośredniego kontaktu z płynami. Monitor zawiera materiały, które mogą być szkodliwe dla środowiska, należy postępować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji urządzeń elektronicznych. |
| Zrównoważony rozwój | |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL) | 2259449 |
Gwarancja 36 miesięcy