Producenci
MSI Monitor 27" PRO MP275PG E14 FHD 144Hz
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Pozycjonowanie na rynku | Biznes |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Konstrukcja bezramkowa | Tak |
| Kolor nóżek | Czarny |
| Przednia osłona | Czarny |
| Moc | |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2339218 |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 29 kWh |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 21 kWh |
| Pobór mocy | 0,5 W |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Typ zasilacza | Wewnętrzny |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 226,9 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 611,7 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 539,7 mm |
| Waga (z podstawą) | 6,11 kg |
| Głębokość (bez podstawy) | 51,6 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 355,5 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 611,7 mm |
| Wydajność | |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| Obsługa VESA Adaptive Sync | Tak |
| AMD FreeSync | Nie |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 8,54 kg |
| Wysokość opakowania | 441 mm |
| Szerokość opakowania | 831850 mm |
| Głębokość opakowania | 131 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody | Zasilanie HDMI |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Typ HD | Full HD |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 300 cd/m² |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 4 ms |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 100000000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Czas reakcji (MPRT) | 1 ms |
| Optymalizator częstotliwości odświeżania | Tak |
| Typ pomiaru czasu reakcji | GTG (Gray to Gray) |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 33,6 cm |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Zasięg skanowania (długość) | 48 - 144 Hz |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Rozmiar plamki | 0,3114 x 0,3114 mm |
| Zasięg skanowania w poziomie | 52,85 - 158,54 kHz |
| Typ matrycy | IPS |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 59,8 cm |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1500:1 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 144 Hz |
| Ekran matowy | Tak |
| Głębia kolorów | 8 bit |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Multimedia | |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Moc wyjściowa (RMS) | 2 W |
| Ilość głośników | 2 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Ergonomia | |
| Kensington Lock | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 20° |
| Regulowana wysokość (max) | 13 cm |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Oś obrotu | Tak |
| Obrotowe | Tak |
| Standard VESA | Tak |
| Kąt obrotu wokół osi | -90 - 90° |
| Obracany | -45 - 45° |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wersja DisplayPort | 1.2a |
| Wbudowany USB hub | Nie |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| HDMI | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Certyfikaty zgodności | CE UKCA CB |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania. Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia. Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR |
Gwarancja 36 miesięcy