Producenci
MSI PRO DP10 13M-002EU i5-1340P 8GB SSD512GB M.2 Intel UHD Graphics AX211 WiFi 6E Windows 11 Pro Black
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Podstawowa moc procesora | 28 W |
| Liczba wątków | 16 |
| Producent procesora | Intel |
| Konfigurowalne niższe TDP | 20 W |
| Wydajne rdzenie | 4 |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Liczba rdzeni procesora | 12 |
| Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo | 3,4 GHz |
| Maksymalna moc turbo | 64 W |
| Efektywne rdzenie | 8 |
| Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo | 4,6 GHz |
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 |
| Cache procesora | 12 MB |
| Generacja procesora | Intel® Core™ i5 13. generacji |
| Model procesora | i5-1340P |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,6 GHz |
| Grafika | |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel Iris Xe Graphics |
| Producent wbudowanego procesora graficznego | Intel |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel Iris Xe Graphics |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Pamięć | |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 MHz |
| Maksymalna pojemność pamięci | 64 GB |
| Konstrukcja | |
| Przeznaczenie | Poziomy/Pionowy |
| Objętość | 1,1 l |
| Obudowa | Mini PC |
| Standard VESA | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Zasilanie | 120 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 34,5 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,1 kg |
| Wysokość opakowania | 530 mm |
| Głębokość opakowania | 320 mm |
| Szerokość opakowania | 530 mm |
| Szerokość produktu | 178 mm |
| Wysokość produktu | 179 mm |
| Waga produktu | 1,1 kg |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 85% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 90% |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi | Tak |
| Model kontrolera WLAN | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | Tak |
| Producent karty WLAN | Intel |
| Wydajność | |
| Typ produktu | Mini PC |
| Pozycjonowanie na rynku | Biznes |
| Układ płyty głównej | Intel SoC |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączony wyświetlacz | Nie |
| Uchwyt VESA w zestawie | Tak |
| Cechy szczególne procesora | |
| Maksymalna konfiguracja CPU | 1 |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Nośnik danych | |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 512 GB |
| NVMe | Tak |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Napęd optyczny | Nie |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express 4.0 |
| Nośniki | SSD |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Mikrofon | Tak |
| Ilość portów Thunderbolt 4 | 1 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 5 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Technologia Intel® Thunderbolt 4 | Tak |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |