Producenci
MSI Prestige 13 AI Evo A1MG-070PL Ultra 7 155H 13.3" 2.8K OLED 32GB LPDDR5 SSD1TB Intel Arc Graphics Win11
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Producent procesora | Intel |
| Typ procesora | Intel Core Ultra 7 |
| Model procesora | 155H |
| Cache procesora | 24 MB |
| Liczba rdzeni procesora | 16 |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,8 GHz |
| Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo | 3,8 GHz |
| Maksymalna moc turbo | 115 W |
| Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności | 0,9 GHz 1,4 GHz |
| Podstawowa moc procesora | 28 W |
| Wydajne rdzenie | 6 |
| Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo | 4,8 GHz |
| Generacja procesora | Intel Core Ultra (Series 1) |
| Efektywne rdzenie | 8 |
| Grafika | |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel Arc Graphics |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel Arc Graphics |
| Producent wbudowanego procesora graficznego | Intel |
| Pamięć | |
| Typ pamięci RAM | LPDDR5-SDRAM |
| Maksymalna pojemność pamięci | 32 GB |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Układ pamięci | 2 x 16 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 6400 MHz |
| Konstrukcja | |
| Typ produktu | Laptop |
| Kolor produktu | Szary |
| Nazwa koloru | Stellar Gray |
| Moc | |
| Moc adaptera AC | 65 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 359 mm |
| Wysokość produktu | 19,9 mm |
| Głębokość produktu | 241 mm |
| Waga produktu | 1,7 kg |
| Ochrona | |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Kensington Lock | Tak |
| Wersja TPM | 2.0 |
| Sieć | |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wersja Bluetooth | 5.4 |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth | Tak |
| WWAN | Nie |
| Wydajność | |
| Czujnik zbliżeniowy | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Typ matrycy | OLED |
| Rozdzielczość | 2880 x 1800 px |
| Przekątna ekranu | 13,3" |
| Typ HD | 2.8K |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Audio | |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Moc głośnika | 2 W |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Home PL |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Nośnik danych | |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 1 TB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Pojemność pamięci SSD | 1 TB |
| Nośniki | SSD |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Całkowita pojemność dysków | 1 TB |
| NVMe | Tak |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express 4.0 |
| Napęd optyczny | Nie |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Technologia Intel® Thunderbolt 4 | Tak |
| Ilość portów Thunderbolt 4 | 2 |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 75 Wh |
| Ilość komór baterii | 4 |
| Kamera | |
| Przednia kamera | Tak |
| Typ przedniej kamery | Full HD |
| Szybkość przechwytywania wideo | 30 fps |
| Kamera na podczerwień (IR) | Tak |
| Klawiatura | |
| Urządzenie wskazujące | Touchpad |
| Klawiatura z podświetleniem | Tak |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Kolor podświetlenia klawiatury | Biały |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie narażaj na długotrwałe działanie silnego ciepła lub otwartego ognia. Nie wyrzucaj zużytego urządzenia do zwykłego śmietnika - oddaj do punktu zbierania odpadów elektronicznych. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska GHS08: Substancje rakotwórcze\mutagenne |
| Procesor neuronowy (NPU) | |
| Struktury oprogramowania AI obsługiwane przez NPU | OpenVINO Windows ML DirectML ONNX RT |
| Maksymalna częstotliwość NPU | 1,4 GHz |
| Obsługa efektów Windows Studio | Tak |
| Obsługa typów danych AI na NPU | FP16 Int8 FP32 |
| Obsługa rzadkości | Tak |
| Jednostka procesora neuronowego (NPU) | Intel AI Boost |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące