Producenci
MSI Prestige 14 AI Studio C1VEG-051PL Ultra 7 155H 14"2.8K 32GB SSD1TB RTX 4050 6GB Win11
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Model procesora | 155H |
| Typ procesora | Intel Core Ultra 7 |
| Taktowanie procesora | 1,4 GHz |
| Producent procesora | Intel |
| Grafika | |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel Arc Graphics |
| Dedykowana karta graficzna | Tak |
| Model dedykowanej karty graficznej | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Pamięć karty graficznej | 6 GB |
| Producent dedykowanego układu GPU | NVIDIA |
| Typ dedykowanej karty graficznej | GDDR6 |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel Arc Graphics |
| Pamięć | |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 5600 MHz |
| Maksymalna pojemność pamięci | 64 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR5-SDRAM |
| Układ pamięci | 2 x 16 GB |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Szary |
| Nazwa koloru | Stellar Gray |
| Oryginalna nazwa marki | MSI |
| Typ produktu | Laptop |
| Moc | |
| Moc adaptera AC | 140 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,7 kg |
| Szerokość produktu | 313,4 mm |
| Wysokość produktu | 18,9 mm |
| Głębokość produktu | 246,5 mm |
| Sieć | |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s 100 Mbit/s 1000 |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Wersja Bluetooth | 5.4 |
| Wydajność | |
| Układ płyty głównej | Intel SoC |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 88 mm |
| Szerokość opakowania | 455 mm |
| Wysokość opakowania | 321 mm |
| Wyświetlacz | |
| Przekątna ekranu | 14" |
| Typ HD | 2.8K |
| Natywna proporcja obrazu | 16:10 |
| Rozdzielczość | 2880 x 1800 px |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Audio | |
| System dźwięku | DTS Audio Processing |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Moc głośnika | 2 W |
| Oprogramowanie | |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro |
| Nośnik danych | |
| Nośniki | SSD |
| Całkowita pojemność dysków | 1 TB |
| Napęd optyczny | Nie |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express 4.0 |
| Pojemność pamięci SSD | 1 TB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| NVMe | Tak |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 1 TB |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 1 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Ilość portów Thunderbolt 4 | 1 |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Technologia Intel® Thunderbolt 4 | Tak |
| Bateria | |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Ilość komór baterii | 4 |
| Pojemność baterii | 90 Wh |
| Kamera | |
| Przednia kamera | Tak |
| Kamera na podczerwień (IR) | Tak |
| Szybkość przechwytywania wideo | 30 fps |
| Rozdzielczość aparatu - przód | 1920 x 1080 px |
| Typ przedniej kamery | Full HD |
| Klawiatura | |
| Urządzenie wskazujące | Touchpad |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Kolor podświetlenia klawiatury | Biały |
| Klawiatura z podświetleniem | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Zautomatyzowany system śledzenia klasyfikacji towarów (CCATS) | 8471300000 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska GHS08: Substancje rakotwórcze\mutagenne |
| Ostrzeżenia | Urządzenie może nagrzewać się podczas pracy; należy zachować ostrożność w celu uniknięcia poparzeń. Przechowywać poza zasięgiem dzieci w celu uniknięcia ryzyka porażenia prądem. Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika; konieczna jest odpowiednia utylizacja z racji na zawartość substancji niebezpiecznych dla środowiska. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące